Cocina Rivero Škola Vaření
Otevřené kurzy

Dobrý večer Vietname s Mirem

Kdy:
27. 1. 2021
18:00

Kde:
Soukenická 23
110 00, Praha 1

Jazyk:
Čeština

Cena:
1 990 Kč

Obsaženo v kurzu

  • Letní nesmažené závitky „Ha Noi“
  • Bun bo nam bo – Hlavní jídlo Vietnamského stylu s rýžovými nudlemi, zeleninou a hovězím masem
  • Rolky s banánem a mangovo culis

V ceně kurzu jsou zahrnuty

veškeré ingredience                                                                                                asistence šéfkuchaře včetně bonusových rad a tipů na zdravější stravování
elektronické recepty zaslané po kurzu
nealkoholické nápoje (juice, voda, káva, čaj)
sklenka vína (možnost dokoupit si láhev na místě v ceně 250,-Kč)
úklid studia v průběhu vaření a po něm
zapůjčení zástěr                                                                                                       příjemné prostředí:))

Délka trvání kurzu: 3 – 3,5 hodiny

DALŠÍ KURZY

DSC_9602 DSC_9866 DSC_9964

O kurzu

Typ kuchyně:
Blízký východ jako ráj chutí

Délka trvání kurzu:
3 hodin

Objevte svěží a exotickou chuť bravurně poskládaných jídel z Vietnamu, která vynikají svou lehkostí a čerstvostí.  Potěšte své chuťové buňky množstvím čerstvých bylinek a různých salátů, které budou součástí pokrmů od předkrmu až po hlavní chod. Všechny pokrmy se budou podávat tradičně s rýží nebo nudlemi a servírovat čínskými hůlkami. Miro Vás naučí připravovat jarní závitky i tradiční vietnamskou specialitu Bun bo nam bo. Na menu večera samozřejmě nebude chybět ani sladkost na závěr. A co víc- všechny Mirovi kurzy jsou obohacené zajímavými a jistě užitečnými tipy na zdravější stravování a životní stly:))

Lektor Miro Mišutka - asijská kuchyně

Blízký východ, Vietnamská kuchyně, Vegetariánská kuchyně. V současné době pracuje velmi úspěšně coby fitness trenér v hotelovém řetězci Hilton, poskytuje soukromé lekce vaření jednotlivcům i firmám a samozřejmě velice aktivně spolupracuje s naší školou vaření. Zdravý životní styl a skvělé jídlo. Miro se na Vás bude těšit. Profil kuchaře
Rezervace

Kapacita:
Poslední 4!

Pro rezervaci kurzu vaření, který jste si vybrali, prosíme, vyplňte formulář níže a obdržíte automatický e-mail se všemi platebními pokyny. V případě, že máte jakýkoliv dotaz, nebo speciální požadavek, neváhejte nás kontaktovat.

Změna rezervace lze provést 30 dní předem bez poplatku. Změna rezervace po uplynutí této doby bude zpoplatněna (500kč). Zrušení na poslední chvíli nebo nepřítomnost na kurzu bude plně zpoplatněna.

Prodloužení voucheru lze provést pouze na 30 dní při poplatku (500kč).

Pro více informací nás kontaktujte na emailu: tomas@cocinarivero.cz

Kontrola proti robotům
Odesílám...