Cocina Rivero Škola Vaření
Otevřené kurzy

NEW! Chutě Sri Lanky se Sofií Smith

Kdy:
01. 10. 2018
18:00

Kde:
Soukenická 23
110 00, Praha 1

Jazyk:
English

Cena:
1 990 Kč

Obsaženo v kurzu

  • “ Street Food“ Egg Kottu Roti
  • Ceylon Chicken Curry Kukul Mas
  • Dhal Curry Parippu
  • Coconut Sambol

 

V Ceně Kurzu Jsou Zahrnuty

veškeré ingredience
elektronické recepty
nealkoholické nápoje (juice, voda, káva, čaj)
sklenka vína
úklid studia v průběhu vaření a po něm
zapůjčení zástěr

O kurzu

Délka trvání kurzu:
3 hodin

  Pokud milujete pálivé jídlo a užili jste si předchozí serii Indian Curry kurzů, tak právě nový Sofiin kurz Chutě Sri Lanky je ta nejlepší možnost si zlepšit Vaše kulinářské vědomosti. Ve Sri Lanské kuchyni se nepouživá jen podobné koření jako v Indické, ale také používá ingredience jihovýchodní asie jako citronovou trávu, krevetovou pastu a pandanové listy. Tato vynikajicí kuchyně je výbornou protilátkou proti zimnímu stresu a šedi.  

Lektor Sofia Smith

Thajská kuchyně, Indická kuchyně. V roce 1999 otevřela Angel café, které díky ní získalo několik ocenění a zmínili se o něm i takové tisky jako International Herald Tribune či New York Times. A co víc - prestižní Condé Nast Traveler zařadil v roce 2008 Angel mezi 105 nejlepších restaurací na světě. Profil kuchaře


Rezervace

Kapacita:
Stále jsou volná místa

Pro rezervaci kurzu vaření, který jste si vybrali, prosíme, vyplňte formulář níže a obdržíte automatický e-mail se všemi platebními pokyny. V případě, že máte jakýkoliv dotaz, nebo speciální požadavek, neváhejte nás kontaktovat.

Změna rezervace lze provést 30 dní předem bez poplatku. Změna rezervace po uplynutí této doby bude zpoplatněna (500kč). Zrušení na poslední chvíli nebo nepřítomnost na kurzu bude plně zpoplatněna.

Prodloužení voucheru lze provést pouze na 30 dní při poplatku (500kč).

Pro více informací nás kontaktujte na emailu: tomas@cocinarivero.cz

Kontrola proti robotům
Odesílám...