Cocina Rivero Škola Vaření
Otevřené kurzy

NOVINKA: Chutě jihovýchodní asie se Sofií Smith

Kdy:
24. 9. 2019
18:00

Kde:
Soukenická 23
110 00, Praha 1

Jazyk:
English

Cena:
1 990 Kč

Obsaženo v kurzu

  • Prawn Wontons with Black Vinegar & Chilli Dip
  • Penang Prawn Laksa
  • Indonesian Chicken Rendang (served with Cucumber Sambal and Turmeric Rice)
  • Thai Bananas in Coconut Milk with Tapioca

O kurzu

Délka trvání kurzu:
3 hodin

Toto je speciální večer pro opravdové milovníky asijské kuchyně. Přijďte a užijte si skvělý čas s věhlasnou šéfkuchařkou Sofií Smith, která vám ukáže, jak může být příprava vlastní asijské večeře vzrušující. Naučíte se vše o přísadách a technikách, které vylepší některé z nejlepších pokrmů z jihovýchodní Asie. Sofie vám předá svoje zkušenosti a povypráví své historky. Jedná se o praktický kurz, který je skvělou příležitostí ke strávení příjemného večera s kamarády. Zarezervujte si svoje místo a připojte se k jedinečnému kulinářskému prožitku.      

Lektor Miro Mišutka - asijská kuchyně

Blízký východ, Vietnamská kuchyně, Vegetariánská kuchyně. V současné době pracuje velmi úspěšně coby fitness trenér v hotelovém řetězci Hilton, poskytuje soukromé lekce vaření jednotlivcům i firmám a samozřejmě velice aktivně spolupracuje s naší školou vaření. Zdravý životní styl a skvělé jídlo. Miro se na Vás bude těšit. Profil kuchaře


Rezervace

Kapacita:
Posledních 7!

Pro rezervaci kurzu vaření, který jste si vybrali, prosíme, vyplňte formulář níže a obdržíte automatický e-mail se všemi platebními pokyny. V případě, že máte jakýkoliv dotaz, nebo speciální požadavek, neváhejte nás kontaktovat.

Změna rezervace lze provést 30 dní předem bez poplatku. Změna rezervace po uplynutí této doby bude zpoplatněna (500kč). Zrušení na poslední chvíli nebo nepřítomnost na kurzu bude plně zpoplatněna.

Prodloužení voucheru lze provést pouze na 30 dní při poplatku (500kč).

Pro více informací nás kontaktujte na emailu: tomas@cocinarivero.cz

Kontrola proti robotům
Odesílám...