Cocina Rivero Škola Vaření

Soukromé akce

Hledáte netradiční prostor pro vaši párty, oslavu narozenin, rozlučku se svobodou, vánoční večírek či baby shower?

Přijďte do Cocina Rivero! Je to jako mít restauraci v centru celou pro sebe, jen jste to vy, kdo vaří. A o to je to zábavnější!

Cocina Rivero je ve vynikající lokalitě v centru, odkud můžete jednoduše pěšky pokračovat do víru velkoměsta a bezstarostně si užít bary a kluby v Dlouhé.

Vyberete si menu dle vaši představy nebo nám jednoduše sdělíte vaše potřeby, budget a společně vymyslíme nejlepší možné řešení právě pro vaši akci.

Během akce bude každý připravovat pokrm dle instrukcí jednoho z našich autentických šéfkuchařů, který hosty profesionálně provede přípravou všech chodů. V uvolněné atmosféře bude moci každý zapojit svou představivost a kreativitu. A následně se zvědavostí ochutnávat jednotlivé výtvory. Samozřejmostí jsou nealkoholické nápoje a sklenka dobrého vína. Jako bonus pak dostanete recepty všech vařených jídel v elektronické podobě, bloky a tužky tedy můžete nechat doma. Není třeba se děsit ani špinavého nádobí a nepořádku, o vše se postará náš proškolený personál.

Nechce se vám do vaření, ale prostory Cocina Rivero vás nadchly? Máme řešení! Můžete si jednoduše pronajmout naše prostory bez dalších služeb nebo pro vás uvaří náš šéfkuchař. Vy jen přijdete a budete si užívat společnost vaší rodiny a přátel v příjemné atmosféře s vynikajícím jídlem a dobrým pitím.

Naše prostory jsou ideální pro 20 osob, minimální účast je 8 osob. Zrušení účastníků na poslední chvíli (den před akcí) nebo nepřítomnost bude plně zpoplatněna.

Pro bližší info vyplňte formulář níže nebo nás kontaktujte zde:

tomas@cocinarivero.cz

774 485 511