Open courses

Zpátky do školy! Kurz vaření pro dospělé + děti

When:
30. 8. 2024
16:00

Where:
Soukenická 23 110 00, Praha 1


Language:
Čeština

Price:
3 990 Kč

Course Program

Welcome drink 

  1. Kuře na paprice (s noky a těstovinami)
  2. Pizza výzva (rodič vs dítě)
  3. Vanilkový pudink s karamelem a ovocem

 

About Course

Course length:
4 hours

Konec prázdnin je za rohem, a tak tu pro vás máme speciální kurz určený pro dospělé a děti!  Pod vedením zkušeného kuchaře Martina Škody a jeho kamarádky Týnky Hláskové. Společně se naučíte připravit recepty, které budou chutnat jak dospělým, tak i dětem. Vařit se bude v týmech po 2 (1 dospělý + 1 dítě), a to hned 3 chody.  V rámci kurzu také proběhne soutěž o Martinova kuchařku Škoda nevařit. Na menu se můžete těšit na českou klasiku, oblíbené jídlo mnoha dětí, kuře na paprice, dále pizza výzvu - dětská vs dospělá, a na závěr také na domácí vanilkový pudink s karamelem. Martina Škodu již znáte z mnoha kurzů v Cocina Rivero, tentokrát ale nebude vařit sám. S celým kurzem mu pomůže jeho kamarádka Týna Hlásková, která sice vystudovala grafický design, ale vaření ji baví již od malička. Je skvělou ukázkou toho, že láska k vaření může vzniknout už v dětství a nadělit spoustu radosti. Týnka sama ví, jak důležité a fajn je umět vařit již od útlého věku, a chce k tomu samému motivovat i další vrstevníky a mladé generace. Důležité info:
  1. Na tento kurz nelze uplatňovat vouchery
  2. Cena kurzu obsahuje vstup pro 2 osoby (1 dospělý + 1 dítě) 
  3. Doporučený věk dítěte pro účast na kurzu je 9 až 15 let
  4. Dítě na kurz dorazí vždy v doprovodu dospělého (např. rodiče, příbuzného, atd.)
 

Instructor

Chef's profile


Reservation

Capacity:
Free spaces available

For booking your next cooking course, please fill the form below and you will receive an automatic email with all the payment instructions. In case you have any question or special request contact us.

If you want to re-schedule your registration, it can be done free of charge at least 7 days before the event takes place. Any re-scheduling after that time limit will be charged (600kc per person) Last minute cancellations and no-shows will be fully charged.

Extension of the vouchers can be done only for 30 more days after expiration date. It will be charged an extension fee of 600kc.

For more information contact us on email: tomas@cocinarivero.cz

Robot check
Sending...