Otevřené kurzy

Zpátky do školy! Kurz vaření pro dospělé + děti

Kdy:
30. 8. 2024
16:00

Kde:
Soukenická 23 110 00, Praha 1


Jazyk:
Čeština

Cena:
3 990 Kč

Obsaženo v kurzu

Welcome drink 

  1. Kuře na paprice (s noky a těstovinami)
  2. Pizza výzva (rodič vs dítě)
  3. Vanilkový pudink s karamelem a ovocem

 

O kurzu

Délka trvání kurzu:
4 hodin

Konec prázdnin je za rohem, a tak tu pro vás máme speciální kurz určený pro dospělé a děti!  Pod vedením zkušeného kuchaře Martina Škody a jeho kamarádky Týnky Hláskové. Společně se naučíte připravit recepty, které budou chutnat jak dospělým, tak i dětem. Vařit se bude v týmech po 2 (1 dospělý + 1 dítě), a to hned 3 chody.  V rámci kurzu také proběhne soutěž o Martinova kuchařku Škoda nevařit. Na menu se můžete těšit na českou klasiku, oblíbené jídlo mnoha dětí, kuře na paprice, dále pizza výzvu - dětská vs dospělá, a na závěr také na domácí vanilkový pudink s karamelem. Martina Škodu již znáte z mnoha kurzů v Cocina Rivero, tentokrát ale nebude vařit sám. S celým kurzem mu pomůže jeho kamarádka Týna Hlásková, která sice vystudovala grafický design, ale vaření ji baví již od malička. Je skvělou ukázkou toho, že láska k vaření může vzniknout už v dětství a nadělit spoustu radosti. Týnka sama ví, jak důležité a fajn je umět vařit již od útlého věku, a chce k tomu samému motivovat i další vrstevníky a mladé generace. Důležité info:
  1. Na tento kurz nelze uplatňovat vouchery
  2. Cena kurzu obsahuje vstup pro 2 osoby (1 dospělý + 1 dítě) 
  3. Doporučený věk dítěte pro účast na kurzu je 9 až 15 let
  4. Dítě na kurz dorazí vždy v doprovodu dospělého (např. rodiče, příbuzného, atd.)
 

Lektor

Profil kuchaře


Rezervace

Kapacita:
Stále jsou volná místa

Pro rezervaci kurzu vaření, který jste si vybrali, prosíme, vyplňte formulář níže a obdržíte automatický e-mail se všemi platebními pokyny. V případě, že máte jakýkoliv dotaz, nebo speciální požadavek, neváhejte nás kontaktovat.

Změna rezervace lze provést 7 dní předem bez poplatku. Změna rezervace po uplynutí této doby bude zpoplatněna (600kč za osobu). Zrušení na poslední chvíli nebo nepřítomnost na kurzu bude plně zpoplatněna.

Prodloužení voucheru lze provést pouze na 30 dní při poplatku (600kč).

Pro více informací nás kontaktujte na emailu: tomas@cocinarivero.cz

Kontrola proti robotům
Odesílám...