Miro Mišutka – asijská kuchyně

"Nejen skvěle vařím, ale jsem také fitness trenér."


Miro Mišutka pochází ze Slovenska, ale usadil se v Praze. Již od mladých let se zajímal o asijskou kuchyni, což ho přivedlo k cestě do Thajska. V Thajsku se usadil na 5 let, sbíral zde zkušenosti v několika restauracích od místních šéfkuchařů.

Po svém návratu do Prahy si otevřel svůj vlastní „noodle bar“. V současné době pracuje jako fitness trenér v hotelovém řetězci Hilton, poskytuje soukromé lekce vaření jednotlivcům i firmám a velice aktivně spolupracuje s naší školou vaření.

V Cocina Rivero se s ním můžete setkat na kurzech vietnamské a vegetariánské kuchyně a provede vás také kuchyní Blízkého východu. Hovoří samozřejmě plynně anglicky, takže může vést i akce organizované pro expats a turisty v anglickém jazyce.Najdete mě v kurzech

Momentálně nejsou otevřené žádné kurzy.

– Jana Vendelínová:

„Navštívila jsem kurz Blízký Východ s Mirem.

Prostředí, připravenost bylo vynikající a „náš“ lektor Miro kdyby neřekl, že je trenérem, kuchařem a výživovým poradcem, tak bych myslela, že je biolog 🙂 bylo příjemné ho poslouchat, protože nejenom měl s náma trpělivost, dobře vše vysvětlil a s úsměvem, ale opravdu nám dal dobré rady a věděl co a jak z potravin v organisme působí. 

Hodně jsme se naučili. Nebylo to „jenom“ o vaření, ale získali jsme i hodně vzácných informací z výživy. 

Máte výborný výběr lektorů 🙂 

Děkuji za krásný a hodnotný večer! :-)“