Soukromé akce

Představte si, že vaše akce se koná v prostorné, stylové restauraci v centru města. Místo toho, abyste se starali o vaření a úklid, můžete se soustředit na vaše hosty a užít si párty, kterou si zasloužíte. A co je nejlepší? Vy nebo vaši hosté vaříte pod vedením našeho profesionálního šéfkuchaře, což přidává úplně nový rozměr zábavy a kreativity k vaší akci.

Zamyslete se na chvíli nad tím, jak bude vypadat váš večer. Přijíždíte do Cocina Rivero, kde vás přivítá naše uvolněná a přátelská atmosféra. Vyberete si menu podle své chuti nebo nám necháte vše naplánovat. Vaši hosté se pak zapojí do vaření podle instrukcí našeho šéfkuchaře, což vede k spoustě smíchu a dobré nálady. A na konci večera se nikdo nemusí starat o mytí nádobí nebo úklid – to vše zařídí náš tým.

Neotálejte a rezervujte si vaši příští akci v Cocina Rivero. Ať už jste skupina 8 nebo 20 osob, máme pro vás ideální prostor a skvělý program. Proč se uspokojit s obvyklou párty, když můžete zažít něco tak jedinečného? Kontaktujte nás ještě dnes a začněte plánovat vaši nezapomenutelnou akci!

Naše prostory jsou ideální pro 20 osob, minimální účast je 8 osob. Zrušení účastníků
na poslední chvíli (den před akcí) nebo nepřítomnost bude plně zpoplatněna.

Pro bližší info nás kontaktujte zde: tomas@cocinarivero.cz

Poptávkový formulář

Kontaktní údaje

Info k akci

Kontrola proti robotům
Odesílám...