Teambuilding

Teambuildingy a firemní akce

Chcete skutečně nezapomenutelný team building, který se vyryje do paměti každému členu vašeho týmu? Vítejte v Cocina Rivero! Místo, kde team building přestává být jen další položkou v kalendáři a stává se zážitkem, který rozproudí kreativitu, komunikaci a kolektivního ducha vašeho týmu.

Společné vaření je více než jen příprava jídla. Je to cesta k lepšímu porozumění, ke spolupráci a k inspiraci. A kdo říká, že práce nemůže být zábava? Představte si, jak vaše kolegy nebo obchodní partnery vidíte v docela jiném světle, když se pokouší nasekat cibuli, míchat omáčku nebo péct dort, vše pod dohledem našich profesionálních šéfkuchařů.

Jakmile ochutnáte výsledek své práce, budete chtít více. Nejenže budete mít možnost naučit se něco nového, ale také prohloubíte své vztahy a vytvoříte nezapomenutelné vzpomínky. A kdo by si nepřál něco takového pro svůj tým, pro sebe nebo pro své obchodní partnery?

Tak na co čekáte? Vyplňte náš online formulář a začněte plánovat svůj další team building v Cocina Rivero ještě dnes! Ať už se rozhodnete pro společné vaření, anebo necháte vaření na nás a budete si jen užívat, zaručujeme, že to bude zážitek, který nezapomenete.

Naše prostory jsou ideální pro 20 osob, minimální účast je 8 osob. Zrušení účastníků
na poslední chvíli (den před akcí) nebo nepřítomnost bude plně zpoplatněna.

Pro více informací vyplňte formulář nebo nás kontaktujte zde:

tomas@cocinarivero.cz

774 485 511

Teambuilding

kuchařská škola

Poptávkový formulář

Kontaktní údaje

Info k akci

Kontrola proti robotům
Odesílám...