Cocina Rivero Škola Vaření
Otevřené kurzy

Tajemství domácího Ramen s Sofia Smith

Kdy:
01. 4. 2020
18:00

Kde:
Soukenická 23
110 00, Praha 1

Jazyk:
English

Cena:
2 190 Kč

Obsaženo v kurzu

  • Příprava vývaru
  • Chashu (japonské Pork Belly)
  • Ramen
  • Shio, Tonkotsu a Tantan (pikantní)

O kurzu

Délka trvání kurzu:
3.5 hodin

Nudlová polévka Ramen je velmi populární street food v Japonsku a její oblíbenost se spolu s počtem Ramen restaurací rozšiřuje i na Západě. Existuje spousta různých typů polévky ramen včetně regionálních variant. Na tomto kurzu si připravíte svůj vlastní ramen. Sofia s vámi projde základy přípravy ramenu, takže si jej pak připravíte i sami doma.

Lektor Sofia Smith - asijská kuchyně

Thajská kuchyně, Indická kuchyně. V roce 1999 otevřela Angel café, které díky ní získalo několik ocenění a zmínili se o něm i takové tisky jako International Herald Tribune či New York Times. A co víc - prestižní Condé Nast Traveler zařadil v roce 2008 Angel mezi 105 nejlepších restaurací na světě. Profil kuchaře


Rezervace

Kapacita:
Posledních 8!

Pro rezervaci kurzu vaření, který jste si vybrali, prosíme, vyplňte formulář níže a obdržíte automatický e-mail se všemi platebními pokyny. V případě, že máte jakýkoliv dotaz, nebo speciální požadavek, neváhejte nás kontaktovat.

Změna rezervace lze provést 30 dní předem bez poplatku. Změna rezervace po uplynutí této doby bude zpoplatněna (500kč). Zrušení na poslední chvíli nebo nepřítomnost na kurzu bude plně zpoplatněna.

Prodloužení voucheru lze provést pouze na 30 dní při poplatku (500kč).

Pro více informací nás kontaktujte na emailu: tomas@cocinarivero.cz

Kontrola proti robotům
Odesílám...