Otevřené kurzy

10. VÝROČÍ KUCHAŘKY ŠKODA NEVAŘIT S MARTINEM ŠKODOU

Kdy:
08. 6. 2022
17:00

Kde:
Soukenická 23
110 00, Praha 1


Jazyk:
Čeština

Cena:
1 990 Kč

Obsaženo v kurzu

  • Krémová míchaná vajíčka, cherry rajčata, topinka

  • Domácí těstoviny, opečený rybí filet, fenyklová omáčka

  • Vyzrálý hovězí steak & salát panzanella

  • Limetkový cheesecake

O kurzu

Délka trvání kurzu:
4 hodin

Uběhlo přesně 10 let od chvíle, kdy Martin Škoda, jako nejmladší autor u nás, vydal svoji první kuchařku. Škoda nevařit: Kuchařka plná hudby se tehdy stala velkým hitem na české scéně a získala řadu ocenění, včetně toho mezinárodního, jako 3. nejlepší debutová kuchařka na světě v rámci “kuchařských Oscarů” Gourmand World CookBook Awards v Paříži.

Zavzpomínejte na jídla, která Martin do knihy připravil!  Na tomto kurzu se totiž bude vařit speciální menu složené právě z receptů z Martinova prvotiny. Nebudou chybět například míchaná vajíčka, která Martin umíchal v Show Jana Krause, výborné domácí těstoviny ani limetkový cheesecake, který si tolik oblíbila Martinova babička, že jej dodnes peče všem návštěvám :-)

Na kurzu se jako bonus dozvíte i příběh, který za celou knihou stojí a získáte spoustu tipů a triků, jak si počínát v kuchyni. Těšíme se na vás v Cocina Rivero.

Lektor Martin Škoda - street food a česká kuchyně

Profil kuchaře


Rezervace

Kapacita:
Posledních 5!

Pro rezervaci kurzu vaření, který jste si vybrali, prosíme, vyplňte formulář níže a obdržíte automatický e-mail se všemi platebními pokyny. V případě, že máte jakýkoliv dotaz, nebo speciální požadavek, neváhejte nás kontaktovat.

Změna rezervace lze provést 7 dní předem bez poplatku. Změna rezervace po uplynutí této doby bude zpoplatněna (600kč za osobu). Zrušení na poslední chvíli nebo nepřítomnost na kurzu bude plně zpoplatněna.

Prodloužení voucheru lze provést pouze na 30 dní při poplatku (600kč).

Pro více informací nás kontaktujte na emailu: tomas@cocinarivero.cz

Kontrola proti robotům
Odesílám...