Otevřené kurzy

Ochutnejte autentické PERU s Martinem Škodou + neomezená konzumace vína

Kdy:
13. 6. 2024
16:00

Kde:
Soukenická 23 110 00, Praha 1


Jazyk:
Čeština

Cena:
2 990 Kč

Obsaženo v kurzu

Causa limeña de pollo: typický peruánský předkrm ze žlutých brambor, ají a trhaného kuřete

Leche de tigre: salsa, která dává život ceviche, ale funguje také jako samostatný super svěží předkrm

Ceviche: marinované kousky syrové ryby s citrusy a červenou cibulí, národní peruánský pokrm, servírovaný s praženou kukuřicí a batáty

Lomo saltado (con papas fritas + arroz): ožehlé hovězí nudličky s rajčaty, cibulí, rýží a hranolky

O kurzu

Délka trvání kurzu:
4 hodin

Na tomhle speciálním kurzu se společně s naším oblíbeným kuchařem Martin Škodou “vydáte” až do dalekého Peru, mekky světové gastronomie.

Martin si pro vás připravil menu složené z typických peruánských jídel, které se naučil při cestách po této krásné jihoamerické zemi přímo od místních kuchařů a kuchařek.

Spojení Martina Škody a Latinské Ameriky není náhodné, Martin vystudoval španělské gymnázium, dlouhou dobu se pohybuje ve španělsky mluvící komunitě a do hloubky se věnuje španělské i latinské gastronomii.

Na kurzu se naučíte připravit vyhlášený bramborový předkrm z Limy, peruánský “národní” pokrm ceviche, vitamíny nabité leche de tigre a tradiční úpravu hovězího z jedné pánve. Mimo to vám Martin předá také spoustu užitečných poznatků, které při poznávání Peru a peruánské kuchyně získal. Naučíte se tak připravit tuhle exotickou kuchyni v českých podmínkách.

Lektor Martin Škoda - street food a česká kuchyně

Profil kuchaře


Rezervace

Kapacita:
Posledních 8!

Pro rezervaci kurzu vaření, který jste si vybrali, prosíme, vyplňte formulář níže a obdržíte automatický e-mail se všemi platebními pokyny. V případě, že máte jakýkoliv dotaz, nebo speciální požadavek, neváhejte nás kontaktovat.

Změna rezervace lze provést 7 dní předem bez poplatku. Změna rezervace po uplynutí této doby bude zpoplatněna (600kč za osobu). Zrušení na poslední chvíli nebo nepřítomnost na kurzu bude plně zpoplatněna.

Prodloužení voucheru lze provést pouze na 30 dní při poplatku (600kč).

Pro více informací nás kontaktujte na emailu: tomas@cocinarivero.cz

Kontrola proti robotům
Odesílám...