Kurzy vaření -home

Škola vaření Cocina Rivero

Již osmým rokem přináší Cocina Rivero kulinářské kurzy plné výjimečných a autentických zážitků světové kuchyně. Co znamená autentický zážitek? To poznáte, až k nám přijdete!

Naši šéfkuchaři jsou buď ze země, odkud jídla i suroviny pochází nebo v dané zemi žili, vařili a ochutnávali dostatečně dlouho na to, aby vám všechny svoje zážitky, zkušenosti a příhody zprostředkovali, předali a také povyprávěli. Předávat zkušenosti s vařením považujeme za naše poslání.

Naše studio je střední velikosti, maximálně pro 22 lidí, což zajišťuje útulné prostředí plné příjemné atmosféry. Šéfkuchař má možnost věnovat se každému účastníkovi, nikdo u nás není na druhé koleji. Vybaveno je profesionálním zařízením.

Přijďte, buďte kreativní, bavte se, učte se a hlavně… užijte si perfektní pocit z jídla, které si sami připravíte. V příjemném prostředí v centru Prahy, kde můžete hodit veškeré starosti za hlavu, žít a vařit… tady a teď! 

Co vám nabízíme:

  • Veřejné kurzy vaření pro každého.
  • Pro firmy pořádáme teambuildingové akce , kreativní formy prezentace, setkání s obchodními partnery či cokoliv, co vás napadne ve spojení s vařením, volným časem, rozvojem a zábavou.
  • Uspořádáme vám originální soukromou party , od narozeninové oslavy po rozlučku se svobodou. Vezměte partu přátel a přijďte si užít skvělý večer plný jídla, které si sami uvaříte a rovnou se ho naučíte, pití a skvělé zábavy. Oslavenec se navíc baví na náš účet a o nepopulární úklid po akci se postaráme my.
  • Pro cizince, turisty i expaty, jsme připravili jedinečný suvenýr, kurz české kuchyně .
  • Zorganizujeme dětské narozeninové oslavy či kurzy vaření pro malé kuchtíky.
  • Naše útulné studio si můžete pronajmout i samostatně, bez dalších služeb. Prostě jen k vaši soukromé akci, focení, setkání s obchodními partnery či jiným aktivitám. My pak jen uklidíme 🙂
  • A pokud byste přeci jen raději zůstali v pohodlí vašeho domova, zajistíme vám vaření přímo u vás doma.
  • Tým školy vaření Cocina Rivero je otevřen návrhům ze strany klientů a věty typu „tohle nejde nebo nepůjde“ nepatří mezi naše oblíbené.