Cocina Rivero Škola Vaření
Otevřené kurzy

Kurz Indonéské kuchyně

Kdy:
03. 2. 2021
18:00

Kde:
Soukenická 23
110 00, Praha 1

Jazyk:
Čeština

Cena:
1 990 Kč

Obsaženo v kurzu

1) Smažená rýže  Nasi Goreng, hovězí maso, fazolky, křupavá cibulka, arašídy, KeTjup Manise omáčka

2) Kuřecí špízy Satay v kokosové omáčce s arašídy a česnekem

3) Masové kuličky v indonéském červeném curry, koriandr, a rýže

4) Pandanové palačinky s banánem

O kurzu

Délka trvání kurzu:
3.5 hodin

Z naší exotické série kurzů představujeme tentokrát opravdu chutné menu pro vaše potěšení. Přijďte se naučit, jak si sami připravit jednu z nejchutnějších a „ne tak známých“ asijských kuchyní. Vybrali jsme indonéskou kuchyni, protože je to jedna z nejchutnějších jihovýchodní Asie. Náš šéfkuchař vás provede receptem a ukáže vám všechny triky a tipy, jak zlepšit své dovednosti.

Lektor Miro Mišutka - asijská kuchyně

Blízký východ, Vietnamská kuchyně, Vegetariánská kuchyně. V současné době pracuje velmi úspěšně coby fitness trenér v hotelovém řetězci Hilton, poskytuje soukromé lekce vaření jednotlivcům i firmám a samozřejmě velice aktivně spolupracuje s naší školou vaření. Zdravý životní styl a skvělé jídlo. Miro se na Vás bude těšit. Profil kuchaře


Rezervace

Kapacita:
Stále jsou volná místa

Pro rezervaci kurzu vaření, který jste si vybrali, prosíme, vyplňte formulář níže a obdržíte automatický e-mail se všemi platebními pokyny. V případě, že máte jakýkoliv dotaz, nebo speciální požadavek, neváhejte nás kontaktovat.

Změna rezervace lze provést 30 dní předem bez poplatku. Změna rezervace po uplynutí této doby bude zpoplatněna (500kč). Zrušení na poslední chvíli nebo nepřítomnost na kurzu bude plně zpoplatněna.

Prodloužení voucheru lze provést pouze na 30 dní při poplatku (500kč).

Pro více informací nás kontaktujte na emailu: tomas@cocinarivero.cz

Kontrola proti robotům
Odesílám...